קרנות השתלמות - גם לך יש זכות

קרנות השתלמות | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

קרנות השתלמות הן בהחלט מוצר ייחודי בין פוליסות החיסכון השונות, לרבות פנסיוני ופיננסי. לבהר – סוכנות לביטוח בע"מ, מתאימה למבוטחיה קרן השתלמות אשר מיועדת עבור חיסכון לטווח הקצר ולטווח הבינוני. יחד עם זאת, קרן השתלמות גם תשמש אתכם כמוצא הוני-משלים.

קרנות השתלמות הן מוצר ביטוחי אשר מיועד גם לשכירים וגם לעצמאיים. כדאי לדעת שתוכלו להנות מהטבות מס שונות, לרבות הטבות מס על הפקדות. תוכלו גם לקבל פטור ממס על רווחים עבור הפקדות עד התקרה המוטבת. נוסף על יתרונות משמעותיים אלו, מבוטחי קרנות השתלמות יהיו יכולים למשוך הצטברויות של סכומים בתום 6 שנים, או בתומם של 3 שנים לעמיתים בגיל פרישה.

מדוע צריך קרן השתלמות?

כולנו צריכים שקט נפשי, במיוחד כאשר מדובר בהשקעות לטווח ארוך (או בינוני). לבהר – סוכנות ביטוח בע"מ, מסייעת לוודא כי מסלולי ההשקעה יותאמו לצרכיכם. נוסף על כך, בעזרת אנשי מקצוע מומחים בתחומם, ניתן יהיה לבצע התאמה מוחלטת בין אופי ההשקעה שלכם לצרכים שלכם.

יש לשים לב כי ישנן קרנות השתלמויות מסוגים רבים, וכך גם רלוונטי לגבי התנאים של הקרנות. במילים אחרות, לא כל חברת ביטוח תהיה מסוגלת להתאים עבורכם קרן השתלמות אשר תתאים לצרכיכם. בכל מקרה בו אתם זקוקים לייעוץ, תוכלו לפנות לסוכנות לבהר בע"מ ולהנות מייעוץ ביטוחי מדויק לצרכיכם.

קרנות השתלמות אצל לבהר בע"מ

באופן זה, סוכנות לבהר בע"מ מעניקה לך ולבני המשפחה שלך את השקט הנפשי אותו כולנו צריכים תמיד. משה לבהר, בעל חברת לבהר בע"מ, מספק שירותי בטוח מקיפים כבר 40 שנים.

לצידו של משה לבהר, עומד צוות מקצועי הפועל באופן שקוף לגמרי, תוך הקפדה תמידית של קיזוז העמלות הרובצות על המבוטח.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן