ביטוח פנסיוני - להבטיח את עתידך

פנסיה | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

בכדי להיות בטוחים שנוכל להנות מאיכות חיים גבוהה כשנגיע לגיל השלישי, מומלץ יהיה להיות מבוטחים בביטוח פנסיוני. לבהר – סוכנות לביטוח בע"מ, מספקת את כלל שירותי הביטוח תחת קורת גג אחת, כולל ביטוח פנסיוני. בצמוד למקצועיות חסרת פשרות, החברה מספקת ייעוץ אכפתי ורגיש למבוטחים בני הגיל השלישי.

אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להסתמך על קצבאות ביטוח לאומי בעת הגיעו לגיל השלישי, כך שקרן פנסיה היא אכן מומלצת עד כדי הכרחית לחלוטין. יהיה חשוב מאוד להתכונן לגיל הפרישה שלכם, שכן עבדתם כל חייכם בכדי להנות משלבים אלו של החיים. לבהר – סוכנות ביטוח בע"מ, מסייעת לוודא כי בעת הפרישה, לא תצטרכו להסתמך על קצבאות זעומות של הביטוח הלאומי.

מדוע צריך פנסיה בכלל?

כל אחד ואחת מאיתנו צריכים קרן פנסיה, וככה גם רלוונטי לגבי ביטוח פנסיוני בתנאים מעולים. ביטוח פנסיוני נועד עבור מקרים של פגיעה במקור הפרנסה שלכם, בעקבות מקרים של מוות או אובדן כושר עבודה ועוד. בכדי להיות בטוחים כי ההכנסה שלכם תמשיך להוות מקור פעיל ומכניס, יהיה עליכם לרכוש ביטוח פנסיוני המשפה אתכם במקרים הנ"ל.

לא פעם, אנשים מוצאים עצמם נתמכים על ידי משפחתם, מה שהופך את המצב בבית למורכב עד מאוד. הביטוח הפנסיוני מבוסס על החיסכון הפנסיוני שלכם, שנצבר כבר בקופת הפנסיה במשך השנים שעבדתם. מתוך סיבה זו, יהיה מומלץ תמיד להתחיל את קרן הפנסיה בשלבים מוקדמים של החיים.

ביטוחי פנסיה בסוכנות לבהר בע"מ

אין ספק, בעת צרה, חלילה, יהיה חשוב שלצידכם תעמוד חברת ביטוח תומכת, מקצועית, אכפתית ורגישה. לבהר היא סוכנות ביטוח אשר פועלת כבר עשרות שנים בתחום הביטוחים, ותמיד מקפידה על תהליכי העבודה הכי שקופים אל מול מבוטחיה.

באמצעות אנשי מקצוע אשר נחשבים מומחים בתחומם, תוכלו לקבל ייעוץ ביטוחי מדויק לצרכיכם הפנסיוניים. בבואכם לבטח את קרן הפנסיה שלכם, זכרו תמיד לוודא את נושא העמלות על פוליסות הביטוח, אותן עמלות אשר חברת לבהר בע"מ עושה הכול בכדי לקזז מהמבוטח.  

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן