תכנון לפרישה - תכנון הפנסיה נכון ובאופן מבוטח

תכנון לפרישה | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

לאחר שתצאו לפנסיה, החיסכון הפנסיוני צריך לספק את היציבות הכלכלית הנדרשת בשלבים אלו של החיים. לבהר סוכנות לביטוח בע"מ, היא סוכנות ביטוח משפחתית המעניקה את השירות הכי קפדני למבוטחיה, במיוחד למבוטחי הגיל השלישי והפנסיונרים.

מה זה בעצם חיסכון פנסיוני?

כשאנחנו יוצאים לפנסיה, בשעה טובה, אנחנו צריכים לדעת שמקור ההכנסה שלנו לא נגוז ונעלם. במיוחד בשלבים אלו של החיים, כאשר ישנם לפעמים גם טיפולים רפואיים בלתי צפויים, חשוב שיהיה חיסכון פנסיוני המספק הכנסה שוטפת. כזו, שבסופו של דבר, מיועדת להחליף את השכר החודשי אותו קיבלנו כל חיינו. הרי, התרגלנו לאיכות חיים וסגנון חיים מסוים, אותם לא נרצה להפסיק או לשנות כשנצא לפנסיה. בשורה התחתונה, בשביל מה עבדתם קשה כל כך הרבה שנים?

יתרונות ביטוח פנסיוני הם רבים ומשמעותיים

היות והביטוח הפנסיוני הוא אחד מהביטוחים הכי חשובים שתרכשו בחייכם, יש לשים לב כי בחרתם במסלול הביטוח הנכון בהתאם לצרכיכם – כולל חיסכון לפנסיה, ביטוח אובדן כושר עבודה,  ביטוחים שארים.

יתרונות ביטוח פנסיוני הם רבים ומשמעותיים

לבהר – סוכנות לביטוח בע"מ, כוללת צוות מומחים פיננסיים העומדים לרשותכם. אנו דואגים לביטוח הפנסיוני שיבטיח לכם הכנסה שוטפת ונאה לאורך שנים רבות קדימה, ב"ה. גם כשתצאו לפנסיה המיוחלת, תדעו כי מקור ההכנסה שלכם יהיה קיים, מובטח ומבוטח.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן