ייעוץ מס - ייעוץ לשכירים ולעצמאים

ייעוץ מס | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

לא כולנו בקיאים בכל מה שקשור לנושאי המס השונים, מה שעשוי להוביל להסתבכות מיותרות אל מול המדינה. ייעוץ מס ניתן בסוכנות הביטוח לבהר בע"מ, חברת ביטוח המעמידה לרשותכם צוות יועצי מס ויועצים פיננסיים מומחים בתחומם.

בין אם מדובר בשכירים, בעסקים אשר נמצאים בתחילת דרכם או בעסקים ובעצמאיים וותיקים, ייעוץ מס הוא בהחלט חובה. היות והמורכבות שבנושא עשויה לבלבל גם את האנשים המבריקים ביותר, סוכנות לבהר בע"מ מנגישה עבור לקוחותיה ייעוץ מס מטובי התחום, כולל יועצים פיננסיים ויועצי מס הרוכשים ניסיון של עשרות שנים.

האם ייעוץ מס הוא באמת חובה?

בחיים, כמו בחיים, דבר אינו חובה מלבד הנשימה עצמה. יחד עם זאת, ייעוץ מס עשוי לחסוך ממכם לא מעט מצבי ביש ועגמות נפש, לפעמים אפילו קנסות חמורים. מעבר לכך שבעזרת ייעוץ מס ניתן לחסוך בכספים, חבות המס קיימת על כל אחד ואחת מאיתנו, בין אם אנחנו עצמאיים או שכירים.

במילים אחרות, אתם בכל מקרה חייבים לשלם מס הכנסה, כך שבהחלט יהיה עדיף אם תקבלו ייעוץ מס נכון ומקצועי. ללא ייעוץ מס מקצועי ומדויק, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים כספים רבים שלא לצורך. אין טעם.

ייעוץ מס באמצעות סוכנות לבהר בע"מ

לבהר בע"מ היא סוכנות ביטוח, המנוהלת על ידי משה לבהר, סוכן ביטוח מזה כארבעה עשורים. בחברה ניתן לקבל מענה עבור כלל הצרכים הביטוחיים שלכם, כולל ייעוץ מס לעצמאיים.

בכל מקרה בו אתם מרגישים כי תשלומי המס שלכם גבוהים מדי, או שמא חבות המס שלכם אינה עומדת בקנה אחד עם הכנסותיכם, יהיה מומלץ לקבל ייעוץ מס באמצעות סוכנות לבהר בע"מ. בעזרת ייעוץ נכון ומדויק לצרכיכם, יהיה ניתן להסדיר את חבות המס שלכם באופן שהכי תואם את הסטטוס שלכם.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן