ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחול | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

להשוואת מחירי ביטוח נסיעות לחול

כשטסים לחו"ל, עלולים להיגרם נזקים כאלו ואחרים לרכוש שלנו או חמור מכך, עלולים להיגרם לנו נזקים רפואיים. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אתכם במקרים אלו. תוכלו לטוס בראש שקט וללא דאגות. לבהר סוכנות ביטוח בע"מ מטיסה אתכם רגועים ומכוסים.

רגע לפני שטסים לחו"ל, חשוב לוודא כי אתם מבוטחים ואפשר לטוס בראש שקט. ביטוח נסיעה לחו"ל מכסה אתכם במקרים בהם המטען שלכם נעלם או ניזוק, אך גם במקרים בהם נגרמים לכם נזקים בריאותיים כאלו ואחרים. ישנם ביטוחי נסיעות לחו"ל מסוגים שונים, כך שהתאמת הביטוח למבוטח מתבצעת בהתאם לסוג הטיול, לגיל המבוטח ועוד.

מה עשוי להשפיע על מחיר פוליסת הביטוח?  

לדוגמה, אם אתם מתכננים טיול תרמילאים במקומות מאוד מבודדים, או טיולים הכוללים אטרקציות ופעילויות אקסטרים, בדרך כלל יהיה מומלץ לשלם מעט יותר על הביטוח ולקבל פתרונות ביטוח מקיפים.
זכרו, טיול מבוטח הוא טיול שנהנים ממנו הרבה יותר. אין מחיר לשקט הנפשי.

אילו סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל קיימים?  

בעוד שניתן לרכוש ביטוח רפואי המכסה הוצאות של אשפוזים, טיפולים ותרופות, פינוי במסוק ובמטוס לארץ, מומלץ גם לרכוש ביטוח כבודה (מטען), שמכסה אתכם במקרים של נזקים או גניבות של הציוד שלכם.

שימו לב, ביטוח רפואי גם מכסה את המבוטח במקרים של טיפולי שיניים שלא סובלים דיחוי, חילוצים ופינויים לבתי חולים מקומיים במקרים של תאונות. הביטוח מופעל כל עוד אתם בחו"ל וגם טסים במטוסים. במילים אחרות, הביטוח יופסק רק לאחר שתחזרו ארצה.

לבהר סוכנות ביטוח בע"מ – ביטוח נסיעות לחו"ל

מעבר לכך שתוכלו לרכוש אצלנו ביטוח נסיעות לחו"ל ללא עמלות מופרזות, אתם תקבלו מאיתנו את השירות הכי מקצועי, משפחתי ואדיב שאפשר לאתר. סוכנות ביטוח מומלצת תמיד מוודאת כי לקוחותיה מכוסים, אך חשוב גם לדעת שאנחנו נהיה אתכם בכל עת, לא משנה אם מדובר במקרה חירום או לא.

כשאתם מרוחקים מהבית וזקוקים לסיוע, חשוב ביותר שיהיה לכם בית חם לפנות אליו, לבהר ביטוח נסיעות לחו"ל.
במקרה של ביטול נסיעה לחו"ל

ניתן לרכוש ביטוח לביטול הנסיעה מכל סיבה שהיא בין אם סיבה רפואית ובין אם כל מקרה אחר.
ביטוח זה ניתן לרכוש תוך 7 ימים בלבד מיום רכישת כרטיסי הטיסה וניתן לבטח הן את כרטיסי הטיסה והן את חבילת הנופש (מלונות, שייט ועוד)

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן