ביטוח רכב - נוהגים בראש שקט

ביטוח רכב | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

להשוואת מחירי ביטוח רכב

האם כדאי לי לעשות ביטוח רכב צד ג' בלבד? אולי ביטוח מקיף לרכב? לבהר סוכנות לביטוח בע"מ, היא הסוכנות המשפחתית שתתאים לכם את מסלול ביטוח הרכב המדויק ביותר ובמחירים הכי כדאיים. ללא עמלות מופרזות, תוכלו לרכוש ביטוח רכב המותאם לכם.

ישנם שלושה סוגים של ביטוחי רכב, אם לא מתייחסים לביטוח של כלי תחבורה ועבודה כבדים, טרקטורים וכדומה. באופן עקרוני, שלושת הסוגים העיקריים של ביטוחי הרכב הם ביטוח חובה לרכב, ביטוח צד ג' וגם ביטוח מקיף לרכב. האם שלושתם הם סוגי ביטוחים אשר חובה לרכוש? נסביר.

איזה סוג ביטוח רכב כדאי לי לרכוש? 

ראשית, נציין כי ביטוח חובה לרכב, כשמו כן הוא, חובה. ביטוח חובה ברכב מכסה את המבוטח בנזקי גוף אשר נגרמים לנהג, להולכי רגע ולנוסעים ברכב. במילים אחרות, ביטוח חובה מספק כיסוי לכל מי שהיה מעורב בתאונת הדרכים (נזקי גוף).

ביטוח מקיף הוא סוג ביטוח נוסף, אותו מאוד מומלץ לרכוש במקרים בהם המבוטח נוהג במכונית מאוד יקרה או אפילו נדירה מסוגה. ביטוח מקיף יכסה נזקים הנגרמים לרכב במקרים של תאונות דרכים, פריצה וגניבה, שריפות, אסונות טבע ועוד. למשל, בחורף 2020, היו מקרים רבים של שיטפונות אשר הובילו להשבתותיהן של מכוניות רבות. בעלי מכוניות שהיו מכוסות בביטוח מקיף, זוכו בפיצויים אשר הגיעו להם על פי פוליסת הביטוח המקיף.

ביטוח צד ג' הוא ביטוח מומלץ ביותר, המספק כיסוי לנזקים הנגרמים ברכוש כתוצאה מתאונות דרכים, כולל נזקים לצד ג' המעורב בתאונה (צד ג', הוא צד שאינו המבוטח עצמו).

ביטוח רכב בסוכנות ביטוח לבהר בע"מ

לבהר סוכנות ביטוח בע"מ, מאמינה כי ההגנה עליכם היא המטרה של החברה. המבוטחים בסוכנות לבהר זוכים לשירות מקצועי על ידי סוכני ביטוח לרכב וותיקים ביותר. בעת צרה, חלילה, למבוטחים בסוכנות לבהר יש בית חם לפנות אליו ולקבל ייעוץ ביטוחי מלא. 

שירות V.I.P ביטוח רכב

שירות VIP כולל את לקיחת או גרירת הרכב של המבוטח למוסך ההסדר בפוליסת הביטוח. במקביל, הפוליסה גם כוללת רכב חלופי הניתן למבוטח עד תיקון או קנייה של רכב. כפות לתנאים בפוליסה.

בדיקת עלות הביטוח באופן עצמאי

בכדי לחסוך לך זמן ובכדי שתוכל להתאים לעצמך את עלויות ביטוח הרכב, בלבהר סוכנות לביטוח בע"מ תוכל לבדוק בעצמך את עלויות הביטוח האופטימליות המתאימות לך ובעצמך.

 דרך אפליקצייה המופיעה בדף הראשי של האתר, תוכל לבצע את הבדיקה 24/7 אנחנו כמובן לשרותך בכל שאלה ומענה על כל התלבטות.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן