ביטוח קבלנים - הגנה מקיפה ומקצועית

ביטוח קבלנים | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

אין ספק, לא באמת ניתן לשגשג ולהצליח ללא ביטוח קבלנים, במיוחד בתחום ענף הבנייה. כל קבלן חייב להיות מבוטח בגין תביעות כאלו ואחרות, שבהחלט עלולות לגרום לעסק להתעכב בפעילותו. אם הקבלן מבוטח, תביעות לא אמורות לגרום לתקיעות עסקית, אלא להמשך פעילות רגילה.

פרויקטים בענף הבנייה בדרך כלל כרוכים בלא מעט סיכונים, בהוצאות כספיות משמעותיות ועוד. לא פעם, קבלנים יכולים ממש להתרושש ולהגיע לסיטואציה של פשיטת רגל, חלילה. במקרים מסוימים, זה עלול לקרות בעקבות תביעות. ביטוח קבלן (ביטוח קבלנים) ימנע את מצבי הביש האיומים האלו, שיכולים לגרום לקבלנים לאבד את מפעל חייהם שעמלו בכדי לבנות.

מה מכסה ביטוח קבלנים?

ביטוח קבלנים מכסה את המבוטח במקרים של גרימת נזק לציוד, למכונות, לפרויקט הבנייה עצמו, לעובדים והפועלים, לעוברי אורח באתר הבנייה, לרכוש הנמצא באתר הבנייה וגם לנכסים הנמצאים בקרבת הפרויקט. חשוב לזכור, את פוליסת ביטוח הקבלנים יש לרכוש עוד לפני תחילת העבודות והפרויקט.

במקביל, כמובן שיש תמיד לפעול על פי התקנים המחמירים והוראות הבטיחות, וזאת בכדי למנוע מקרים של תביעות, נזקים, או חס וחלילה פגיעה ברכוש וחיי אדם. 

התאמת ביטוח קבלנים למבוטח            

לבהר סוכנות לביטוח בע"מ "תופרים" את הפוליסה המושלמת עבור קבלנים, וזאת בצמוד לקיזוז משמעותי בעמלות שונות ומחירים אטרקטיביים.

נוסף על עלויות פוליסות ביטוח קבלנים אטרקטיביות, בסוכנות "לבהר" לקוחותינו נהנים מהשירות הכי אדיב ומשפחתי, מקצועי ומדויק. סוכנות לבהר מתמחה בהתאמת פוליסות ביטוח למבוטחיה, בין אם עבור צרכי בנייה או ביטוח עסק, ביטוח דירה ועוד.

 

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן