ביטוח עסק - העסק שלך בידיים טובות

ביטוח עסק | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

לבהר ביטוח לעסקים קטנים וגדולים, היא סוכנות ביטוח עסק מומלצת ומשפחתית, בה תוכלו לשים את מבטחיכם. כשהעסק מבוטח, התחושה היא שאתם בידיים טובות, שיש מישהו אשר דואג לכם במקרי חירום, חלילה. כשמדובר בסוכנות ביטוח משפחתית, העסק בידיים מצוינות ואכפתיות.

אין ספק כי ביטוח עסק מסיר לא מעט דאגות, מה שמאפשר לנו לתפעל את בית העסק באופן שוטף ונקי וגם מקצועי. לרוב, ביטוח לעסק גם יוביל אותנו לספק שירות טוב יותר ללקוחותינו, להיות אדיבים יותר ורגועים. בשורה התחתונה, ביטוח עסק יגרום לנו לנהל חיים יותר רגועים, גם מחוץ לשעות עבודתנו. לא פעם, אנשים מוצאים עצמם בסיטואציות מצערות מאוד, כמו למשל סגירת העסק בעקבות שריפה או סגירת העסק בעקבות הצפה, שוד או גניבה וכדומה. מעבר למקרים אלו, קיימים שלל מקרים אחרים המהווים סיכון ממשי לבית העסק, לציוד בו, לאנשים ועוד. בואו נדבר על סוגי ביטוח לעסק:

ביטוח עסק מפני שריפות, נקרא גם ביטוח אש – במקרה בו פורצת שריפה בבית העסק, ביטוח אש מכסה מפני נזקים הנגרמים ברכוש ובאדם, חלילה.

ביטוח מפני פריצה וגניבה או שוד – במקרים בהם מתבצעת פריצה בעסק או שוד, הפעילות העסקית עשויה להיעצר או להתעכב. ביטוח פריצה בעסק משפה אתכם בסכום המוגדר במקרים אלו.  

ביטוח של ציוד אלקטרוני בעסק – ישנם עסקים רבים אשר זקוקים לביטוח ציוד אלקטרוני, במיוחד בעידן כה טכנולוגי. ביטוח ציוד אלקטרוני קריטי בעסקים רבים, והוא כולל גם ביטוח מפני נזקים אשר גורמים לפעילות העסקית להיעצר או להתעכב.

ביטוח סייבר – ביטוח המפצה את המבוטח ואף עוזר בשיקום לאחר תקיפת בית העסק כולל דמי כופר וניהול משבר מול סחטנים ועברייני סייבר.

ביטוח מפני אבדן תוצאתי – במקרים בהם קיים נזק בעסק אשר נגרם כתוצאה מפגיעה ברכוש, ביטוח אבדן תוצאתי משפה אתכם בסכום המוגדר.

ביטוח אחריות המוצרים – במקרים מסוימים ובתקווה שאינם נפוצים, עלול להיגרם לאנשים נזק בעקבות שימוש במוצר פגום. ביטוח אחריות מוצר מגן עליכם במקרים אלו.

ביטוח כספים בעסק – ביטוח כספים מכסה אתכם במקרים של גניבת כספים מקופת העסק או מכספת העסק.

ביטוח אחריות מקצועית – העסק יהיה מכוסה במקרי תביעות של לקוחות, התובעים בעקבות שירות רשלני או מעשה רשלני בעסק, השמטות ומחדלים שונים.

ביטוח סחורה במעברים –  כשמעבירים סחורות ממיקום מסוים לאחר, לעיתים הסחורה נפגעת. ביטוח סחורה בעסק מכסה אתכם במקרים אלו של פגיעה בסחורות בזמן מעברים.

ביטוח אחריות של מעבידים – מכסה אתכם בכל מקרה של נזקים הנגרמים לעובדים בזמן העבודה.

ביטוח צד שלישי בעסק –  במהלך פעילות העסק, צד שלישי כזה או אחר עלול להיפגע ועלול להיגרם לו נזק, מה שמחייב ביטוח אחריות כלפי צד שלישי.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן