ביטוח דירה - ביטוח דירה בראש שקט

ביטוח דירה | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

במקרה בו נגרם נזק כזה או אחר לדירתכם או לרכוש הקיים בה, ביטוח דירה מכסה אתכם. ביטוח לדירה מכסה במקרים של נזקי מזג האוויר, מקרי זדון, הצפות, שריפה ועוד. בכדי לוודא כי ביטוח הדירה הנכון מותאם לכם, יש לקבל ייעוץ ביטוחי מקצועי.

אין ספק כי חלומם הנכסף של מרבית האנשים הוא רכישת דירה. לדאבוננו, במקרים מסוימים, דירות עלולות להינזק בעקבות אי-אלו סיבות ותרחישים, לעיתים תרחישי אימה אמיתיים. בין התרחישים, בהם אף אחד מאיתנו לא מעוניין להיתקל, אפשר למשל לציין מקרי שריפה בבית, פריצות ושוד, גניבות מהבית, שיטפונות והצפות, רעידת אדמה, נזקים הנגרמים לבית כתוצאה מתקלות בצנרת ודליפות ועוד.

אילו סוגי ביטוחי דירות קיימים? האם ניתן לרכוש כל כיסוי בנפרד?

ביטוחים לדירות מותאמים למבוטחים בהתאם לסוג המבנה, למיקום הגאוגרפי שלו, בהתאם לגיל המבנה ועוד. ישנם 2 סוגים עיקריים של ביטוח דירה, כאשר האחד נקרא ביטוח תכולה והשני ביטוח מבנה. בעוד שביטוח תכולה מכסה אתכם מפני אבדן של תכשיטים בבית, נזקים לתכולה וכדומה, יהיה ניתן גם לבטח רכוש שאמנם שייך לכם, אך נמצא במבנה שאינו בבעלותכם. למשל, כמו במקרים בהם אתם משאירים ריהוט לשוכרי הדירה שלכם. בכל מקרה, תמיד חשוב לוודא כי אתם מקבלים שירות מסוכנות ביטוח שתעמוד לצידכם בשעת צרה, חלילה.

ביטוח מבנה מגן עליכם במקרים בהם נגרמים נזקים למבנה כמובן, וניתן גם לרכוש את סוג הביטוח הזה עבור מבנים שבבעלותכם, אך אינכם מתגוררים בהם. נזקים למבנה עשויים לכלול את כל שציינו לעיל, לרבות נזקי מזג האוויר.
ניתן גם לרכוש את הערך הריאלי של הדירה ולא רק את עלות הבנייה.

לבהר סוכנות ביטוח מחויבת להגן עליכם

לא פעם, בעקבות בירוקרטיות מורכבות, אנשים נמנעים מלהגיש תביעות ביטוח כאלו ואחרות, מה שמוביל אותם פשוט לא לקבל את הפיצויים המגיעים להם בחוק. לבהר סוכנות ביטוח דוגלת כי טובת הלקוח היא תמיד בראשית סדר העדיפויות. בשעת צרה, חלילה, אתם צריכים סוכנות ביטוח שתעמוד לצידכם ותתווך ביניכם לבין צד שלישי, לבין חברות הביטוח, תסייע בבירוקרטיות השונות ועוד.

אנו מבינים ומודעים לכך, שההון שצברתם במשך השנים מהווה הרבה יותר מאשר הון חומרי. הביטחון שלכם, שהוא חומרי, ממשי ורגשי גם יחד, יהיה מוגן אצלנו. לבהר סוכנות ביטוח תמיד תעשה את כל שביכולתה, בכדי לוודא שאתם מקבלים את השירות המקיף ביותר ובתנאים ייחודיים.  

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן