ביטוח אחריות מקצועית - המקצוע שלך, האחריות שלנו

ביטוח אחריות מקצועית | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

העסק תמיד צריך להמשיך להתנהל ולתפקד. במקרים של מחדלים רשלניים כאלו ואחרים, תביעה בגין אותו מעשה רשלני עלולה לעלות לעסק בתקיעות מסוימת, בעיכוב בעסקים ועוד. כיצד מאפשרים לעסק לתפקד גם בזמן תביעה בגין רשלנות או מחדל מקצועי? ביטוח אחריות מקצועית.

ביטוח במקרה של רשלנות מקצועית או מחדל מקצועי

רגע לפי שרוכשים ביטוח אחריות מקצועית, מומלץ תמיד לוודא כי ההצעה שקיבלתם היא אכן המשתלמת ביותר. לבהר סוכנות לביטוח בע"מ מספקת את כלל פתרונות הביטוח תחת קורת גג אחת, בואו להימנות בין לקוחותינו הקבועים מזה שנים.

מה הוא ביטוח אחריות מקצועית? ביטוח זה מבוסס על העקרון של הגשת התביעה, לפיו המבוטח בסוכנות לבהר ייהנה מכיסוי ביטוחי בכל מקרה של תביעה בעקבות מחדלים או מעשים רשלניים. חשוב לדעת, בכדי להיות מכוסים במקרים של רשלנות מקצועית, יש צורך שהמעשה הרשלני או המחדל יהיו מבוצעים בתקופה בה האדם או העסק אכן היו מבוטחים כבר.

האם ביטוח אחריות מקצועית תקף רטרואקטיבית?

לא ניתן לבטח את העסק בביטוח אחריות מקצועית, בכדי לכסות את עצמכם מפני מחדלים רשלניים שבוצעו שנה או שנתיים אחורה. החל מאותו מהרגע שביטחתם את העסק בביטוח אחריות מקצועית, אתם מבוטחים.

יחד עם זאת, במקרים מסוימים אפשר לרכוש ביטוח שאכן מכסה אתכם בפני תביעות-עבר. למעט אירועי מחדל שהיו כבר ידועים בעת הרכישה של פוליסת הביטוח, כיסוי רטרואקטיבי יכסה את המבוטח על התקופה שלמעשה קדמה לרכישת הפוליסה עצמה. לבהר סוכנות לביטוח בע"מ – ביטוחים במחירים הכי נוחים למבוטח, שירות אישי וליווי לכל אורך הדרך.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן