ביטוח תרופות שלא בסל - קוקטיילים מצילי חיים

ביטוח תרופות שלא בסל | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

ביטוח תרופות מיוחדות שלא בסל, הוא ביטוח המקנה לכם את כל השקט שאתם צריכים בחיים. לבהר – סוכנות לביטוח בע"מ, עומדת לצד לקוחותיה ברגעים הפחות קלים להתמודדות, כולל מתן ייעוץ. אז עבור מה נצטרך ביטוח תרופות שלא בסל?

בכדי שתוכלו להיות מכוסים בכל מקרה של צרה, חלילה, מומלץ יהיה לרכוש ביטוח תרופות שלא בסל. כשעולה הצורך להשתמש בתרופות שאינן בסל הבריאות הממלכתי, אין ספק כי יהיה מדובר בעלויות גבוהות ובהליכים שעשויים להיות מורכבים מאוד. במקרים אלו, חשוב שתהיה לצידכם סוכנות ביטוח משפחתית אשר עומדת איתן לצד לקוחותיה ואל מול הגורמים הרפואיים והביטוחיים השונים.

הרחבת ביטוחי בריאות

בהתאם לסכום המוגדר בפוליסת הבריאות שלכם, יהיה ניתן לקבל כיסוי בריאותי, מעבר לזה הקיים בסל השיקום, עד לסכום של כמיליון שקלים. אחת לשנה, יהיה צורך כמובן לחדש את פוליסת הביטוח המורחבת. ניתן יהיה לקבל כיסוי מלא עבור תרופות שונות, חלקן בעלויות של למעלה מ-10,000 ₪ לחודש.

כיסוי לתרופות הנרקחות במיוחד עבור המטופל.

הרחבת ביטוחי בריאות ותרופות שלא בסל 

אין ספק כי במקרים בהם לפתע יש צורך להסתייע בשירותי רפואה נרחבים, כל הבית משתנה. אנשים נזקקים לטיפולים נרחבים ולתרופות שונות, מה שמצריך גם סוכנות ביטוח מקצועית, שעושה הכול על מנת לעמוד לצד לקוחותיה בכל תרחיש ביטוחי.

לבהר – סוכנות לביטוח בע"מ, מזמינה אתכם להתייעץ עם אנשי צוות מומחים בתחומם. עם סוכנות לבהר, תוכלו להיות בטוחים שכלל הצרכים הביטוחיים שלכם נענים תחת קורת גג אחת מקצועית.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן