ביטוח תאונות אישיות - שווה לכל נפש

ביטוח תאונות אישיות | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

גם בבית עלולות להתרחש תאונות כאלו ואחרות. לבהר סוכנות ביטוח בע"מ – מוודאים שאתם מכוסים בכל מקום בבחינת הביטוח. בכל מקרה בו המבוטח חלילה נופל, נפצע, מחליק או שמא נגרמת לו כל תאונה אחרת, יתקבל פיצוי כספי שעשוי להקל בעלויות הטיפול או השיקום (בהתאם לסכום המוגדר בפוליסה, כמובן).

מה כוללת פוליסת תאונות אישיות?

אין ספק כי גם בבית, עלולות להתרחש תאונות מצערות, שלפעמים עשויות לגרום לאנשים לאבד כושר עבודה, או חמור מכך, להזדקק לשיקום ארוך טווח ואפילו לטיפול סיעודי, שלא נדע. 
תאונות יכולות להתרחש בכל מקום, ולכן מומלץ להיות מכוסים.

בביטוח תאונות אישיות ניתן לרכוש פיצוי במקרים של אובדן כושר עבודה, חלילה. בהתאם לנתונים האישיים של המבקש להיות מבוטח, כמו למשל השכר שלו, עיסוקו, גילו ועוד, ניתן להתאים פוליסת תאונות אישיות.

האם ביטוח תאונות אישיות תקף גם בחו"ל?

בכל מקום בעולם בו המבוטח או המבוטחת נמצאים, פוליסת תאונות אישיות תקפה ורלוונטית. ביטוח תאונה אישית תקף במקרים של פציעה בחו"ל, במקרים של תאונה, החלקה ועוד (תקף לגבי רוב הסוגים של התאונות והפציעות).

לבהר סוכנות לביטוח המקנה לכם ראש שקט

לבהר מקנה לכם את האפשרות להיות רגועים, היות ואתם תהיו מכוסים במקרים של תאונות אישיות, לרבות תאונות הנגרמות בבית, בחו"ל, ברחוב ועוד.

הפוליסה של תאונות אישיות תותאם לכם על פי נתונים אישיים, והליווי אותו תקבלו יהיה תומך ומקצועי לאורך כל הדרך. לבהר סוכנות לביטוח בע"מ, היא סוכנות ביטוח משפחתית הנרתמת לטובת הלקוח במאת האחוזים, במיוחד כשמדובר במקרה בו מבוטח נפצע או נפגע. במקרים מצערים אלו, החברה תעשה את כל שביכולתה בכדי לסייע למבוטח.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן