ביטוח רפואה משלימה - מגוון טיפולים אלטרנטיביים

ביטוח רפואה משלימה | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

לבהר – סוכנות ביטוח בע"מ, היא חברת ביטוח משפחתית, שלעולם אינה מתפשרת על מקצועיות חסרת דופי ושירות איכותי ללא רבב. ניתן לרכוש ביטוח רפואה משלימה, שיקנה לכם את כל השקט שאתם תרים אחריו. אנשי מקצוע מומחים, כל אחד בתחומו, יעמדו לרשותכם עבור ייעוץ בנוגע להרחבת ביטוח בריאות.

מעוניינים להרחיב את פוליסת הבריאות שלכם? ביטוח רפואה משלימה זו דרך נהדרת להקנות לעצמכם שקט בחיים, לכל מקרה שלא יבוא. כיסוי רפואה משלימה משפה אתכם במקרים בהם יהיה צורך בהוצאות כספיות, הקשורות ברפואה משלימה. ביטוח זה נקרא גם כיסוי רפואה אלטרנטיבית.

לכל מקרה שלא יבוא – רפואה אלטרנטיבית

ישנם טיפולים אלטרנטיביים שונים, אותם אנשים לפעמים צריכים לעבור בשלב כזה או אחר. בין אם מדובר בדיקור סיני או בשיאצו וכירופרקטיקה, ביטוח רפואה משלימה מעניק לכם שיפוי בגין הוצאות אלו. אין צורך להמתין עד שחלילה צרה כלשהיא תיתן את אותותיה, הבטיחו לעצמכם את הרחבת ביטוח בריאות זה.

לבהר – סוכנות לביטוח בע"מ, מעמידה לרשות מבוטחיה אנשי מקצוע מומחים, איש ואישה בתחומם. ניתן לקבל ייעוץ ביטוחי מאנשי הצוות שבמשרד, גם במקרים בהם ישנו הצורך להתייעץ בנוגע לנושאי רפואה אלטרנטיבית. 

הרחבת כיסוי בריאות בסוכנות לבהר בע"מ

אתם מוזמנים להימנות בין לקוחות קבועים של שנים, למעשה עשרות שנים. כבר למעלה מ-40 שנים שמשה לבהר, בעל חברת לבהר בע"מ, מספק שירותי ביטוח מדויקים, תוך התחשבות מלאה בצרכי המבוטח והמבוטחת.

על כל מקרה שלא יבוא, טוב לדעת שרכשתם הרחבה לפוליסת הבריאות שלכם.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן