נכות מתאונה - פיצוי לכל מטרה

ביטוח נכות מתאונה | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

ניתן לרכוש ביטוח נכות מתאונה כחלק מביטוח חיים. לבהר סוכנות ביטוח בע"מ מוודאת כי מבוטחיה זוכים למסלולי הביטוחים המשתלמים ביותר, בצמוד לשירות וייעוץ מקצועיים על ידי אנשי מקצוע ותיקים בשטח.

בכל מקרה של נכות מלאה או חלקית, חלילה, המבוטח בביטוח נכות מתאונה משופה בסכום המוגדר בפוליסת הביטוח.
חשוב להבחין בין מסלולי הביטוחים השונים, שכן חלקם עשויים לענות לצרכיכם ואחרים פחות. כשרוכשים ביטוח נכות מתאונה, פרמטרים שונים נלקחים בחשבון, כולל למשל סביבת עבודתכם, המקצוע שלכם, רמת הסיכון בו ועוד.

השינויים בבית בעקבות נכות מתאונה

אין ספק, המקרה של נכות מתאונה הוא מקרה מצער מאוד, שאנחנו לא מאחלים אותו לאף אחד ואחת. יחד עם זאת, לדאבוננו, גם מקרים אלו קיימים. לאחר מקרה של תאונה המסתיימת בנכות המבוטח, יחולו אי-אלו שינויים בבית, לרבות שינויים במקור הפרנסה שמקיים את התא המשפחתי.

במקרים של תאונות ונכות חלקית או מלאה, ישנו הצורך בתשלומים מרובים על טיפולים רפואיים, לפעמים אפילו סיעודיים. העלות של הטיפולים הללו בד"כ תהיה גבוהה, בעוד שרק חלק מהעלויות של הטיפולים יהיו מסובסדות על ידי קופות החולים השונות. בדיוק בנקודה זו, ביטוח נכות מתאונה מקבל את תוקפו החשוב מאין-ערך. 

לבהר סוכנות לביטוח מפני נכות מתאונה

כשדבר כה מצער כמו תאונה מתרחש, אין ספק שהמבוטח צריך לידו סוכנות ביטוח משפחתית ודואגת, כתף תומכת של ממש. לבהר סוכנות לביטוח בע"מ, היא הסוכנות הנרתמת לטובת ולעזרת המבוטח.

בסיועם של אנשי מקצוע ותיקים ביותר, תוכלו לקבל מענה וליווי בכל מקרה של תאונה, חלילה. סוכנות הביטוח לבהר מקפידה תמיד לעשות את כל שביכולתה, בכדי לספק למבוטחיה את השירות הכי תומך ומקצועי, במיוחד במקרים בהם המבוטח זקוק לסיוע בנושאי תאונה או נכות, חלילה.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן