ביטוח בריאות - ניתוחים, השתלות ותרופות

ביטוח ניתוחים והשתלות | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

אמנם לא כולנו אוטומטית חושבים על רכישת סוג הביטוח הזה, אך אין ספק כי ביטוח ניתוחים והשתלות עשוי להיות מאוד חשוב. במקרים מסוימים, אנשים נזקקים לשירותים רפואיים, לפעמים גם באופן בלתי צפוי. לבהר סוכנות לביטוח ע"מ – מלווים את המבוטח לאורך כל הדרך באמצעות תמיכה מלאה ומקצועיות ללא רבב.

ביטוח ניתוחים והשתלות הוא ביטוח נפוץ, אותו יש לרכוש בסוכנות הביטוח אשר תקפיד ללוותכם מקצועית בעת רגעי חירום שונים. כמובן שבמקרים מסוימים, ניתוחים והשתלות לא יכללו תחת ההגדרה של רגעי חירום, אלא יהיו חלק מתהליך מתוכנן. התשלומים בגינם של ניתוחים והשתלות, ניתן באמצעות שיפוי או פיצוי כספי. כמובן, שגובה סכום הפיצוי תמיד יהיה בהתאם לפוליסת המבוטח.

למה כדאי לרכוש ביטוח בריאות השתלות ניתוחים ותרופות?

במקרים בהם המבוטח זקוק לטיפולים בארץ או בחו"ל מסוג השתלות, טיפולים מיוחדים , ניתוחים טיפולים מחליפי ניתוח , תרופות שלא בסל וכן תרופות בהתאמה אישית התשלומים הנדרשים כמעט תמיד יהיו גבוהים, עד גבוהים מאוד אפילו. אין ספק כי מדובר בהליכים רפואיים מאוד מורכבים לפעמים, שדורשים מהמטופל בתשלומים כה גבוהים, עד שחיים שלמים עלולים להיעצר.

ביטוח בריאות זה  מאפשר למבוטח להתמקד במה שחשוב, בהחלמה ובשיקום, בבריאות ורפואה שלמה בע"ה. במקרים מסוימים, למבוטח תהיה את האפשרות לבצע את הניתוח דרך גורמים רפואיים אשר יש להם הסכם עם חברות הביטוח.

ניתוחים והשתלות אצל גורמים שלא בהסדר הביטוח  

במקרים בהם ישנו הצורך לעבור ניתוח אצל גורמים רפואיים שאינם כלולים בהסכמי חברות הביטוח, יהיה צורך להציג קבלה על הניתוח, כמובן. בנקודה זו חשוב להדגיש כי ברוב המקרים, חברות הביטוח ישלמו על ניתוחים שגובה סכומם הוא עד כגובה הסכום של נותני שירותים מטעמה.

במילים פשוטות, אם לחברת הביטוח יש הסדר עם גורם רפואי שינתח תמורת X שקלים, היא לא תשלם יותר מסכום זה של X שקלים לגורם שאינו בהסדר איתה. לבהר סוכנות לביטוח בע"מ – מקפידים על כל הפרטים הכי קטנים, בכדי שלמבוטחים בסוכנות תהיה את האפשרות לעבור את הטיפולים הרפואיים בראש שקט. החברה תמיד תעשה כל שביכולתה בכדי לוודא שאתם מקבלים שירות הולם, תומך ומקצועי.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן