ביטוח משכנתא - המחיר הכי משתלם בשוק

ביטוח משכנתא | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

ביטוח משכנתאות במחירים משתלמים רוכשים בלבהר סוכנות לביטוח בע"מ. סוכנות ביטוח משפחתית, המוודאה כי אתם מקבלים את המחירים הכי משתלמים וללא עמלות מופרזות. 

מתי צריך ביטוח משכנתא? האם תמיד? בואו נסביר מספר דברים.

כשלוקחים משכנתא מתחייבים למעשה לתשלומים ארוכי טווח, בד"כ תשלומים המועברים לבנק במשך עשרות שנים. במקרה של אסון חלילה, או במקרה אחר בו אינכם מסוגלים לעמוד בתשלומים אלו, הבנק צריך להיות מכוסה בבחינת הביטוח. למעשה, ברוב הכמעט מוחלט של המקרים, ללא ביטוח משכנתא לא יהיה אפשרי לקבל את המשכנתא עצמה מהבנק.

מה מכסים ביטוחי משכנתאות? | כיסוי ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כולל בתוכו ביטוח חיים וביטוח מבנה. ביטוח חיים בעצם מכסה את ההחזר של ההלוואה, במקרים בהם לווה הכסף מאבד את כושר עבודתו (ביטוח נפרד), או חלילה נפטר. במקרים כאלה, ביטוח חיים יכסה את היתרה של החזר ההלוואה. כמובן שבמקרים אלו, הנכס יישאר בבעלותו של המבוטח.

חשוב לדעת, ביטוח חיים שרוכשים במסגרת של ביטוח משכנתא, לא יהווה תחליף לביטוח חיים רגיל. אותו ביטוח חיים שרוכשים במסגרת ביטוח המשכנתא, יכסה אך ורק את העלויות הכרוכות בהחזרים של ההלוואה על הנכס. מעבר לביטוח החיים, יש לרכוש גם ביטוח מבנה המגן עליכם מפני כל תרחיש המערב אסונות טבע, או נזקים אחרים למבנה. במקרים אלו, הביטוח יכסה את עלויות השיקום או השיפוץ.

האם חובה לרכוש ביטוח משכנתא מהבנק?

שימו לב, החוק מאפשר לכם לרכוש ביטוח משכנתא גם דרך סוכנויות הביטוח וחברות הביטוח. אתם לא חייבים לרכוש ביטוחי משכנתאות דרך הבנק. ההמלצה הכי חמה, היא לקבל את הייעוץ הנכון לפני שרוכשים ביטוח משכנתא.
חשוב ביותר! ביטוח המבנה דרך הבנק אינו כולל ביטוח לנזקי צד שלישי.

מחפשים אחר ייעוץ משכנתאות? אתם מוזמנים אלינו, לבהר סוכנות ביטוח בע"מ, כאן תוכלו לקבל ייעוץ משכנתא מאנשי מקצוע מקצועיים ביותר, אכפתיים וכאלו שיהיו לצידכם לכל אורך התהליך.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן