ביטוח מחלות קשות - ראש שקט להחלמה

ביטוח מחלות קשות | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

כמובן שאנחנו מאחלים לעצמנו ולכולם רפואה שלמה ובריאות. יחד עם זאת, לפעמים אנשים מוצאים עצמם בסיטואציה בה יהיה הצורך להסתייע בשירותי רפואה נרחבים, כולל רפואת מחלות קשות. לבהר – סוכנות ביטוח בע"מ, מסייעת בווידוא עתידכם, על צרה שעלולה לבוא, חלילה.

בעלויות יחסית זעומות (לרוב, עשרות שקלים בחודש), תוכלו להבטיח לעצמכם ראש שקט למשל שנים רבות קדימה. ביטוח מחלות קשות נועד להקנות את השלווה שצריך, לכל מקרה שלא יבוא. אם אתם אכן מחליטים להשקיע את עשרות השקלים האלו בחודש, אתם למעשה יכולים להנות מכיסוי של מאות אלפי שקלים במקרים של מחלות קשות, שלא יגיעו.

השינוי בבית בעת מחלה קשה

אין ספק, מדובר במקרים לא נעימים, הכוללים לפעמים את אי היכולת המוחלטת של האדם לנוע בחופשיות, להתנייד וכדומה. מחלות קשות, לא עלינו, יכולות לגרום לזעזוע נרחב בבית ויותר מכך, לפעמים אנשים מוצאים את עצמם נתמכים על ידי המשפחה ומהווים מעמסה רבה.

כיסוי מחלות קשות מכסה אתכם במקרים בהם תצטרכו שירותי סיעוד, טיפולים מיוחדים ועוד. בהתאם לפוליסה שתרכשו, יהיה ניתן להגדיר את הכיסוי המדויק עבורכם. 

היתרון בביטוחי בריאות נרחבים

לבהר – סוכנות ביטוח בע"מ, מציעה את כלל שירותי הביטוח תחת קורת גג אחת, כולל ביטוח מחלות קשות. יחד עם שירות מקצועי ומדויק, לצד מבוטחי החברה תמיד עומדים אנשים מקצוע מומחים בתחומם, בין אם עבור ייעוץ או תמיכה במצבי קיצון. 

בהתאם לפוליסה ולתנאים הנקובים בה, תוכלו להנות מסכום מוגדר אשר יכסה אתכם בכל מקרה של מחלה עתידית קשה.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן