ביטוח חיים - עוזרים לכם לבחור נכון

ביטוח חיים | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

מבוטחי ביטוח חיים בלבהר סוכנות לביטוח בע"מ, נהנים מפוליסות ללא עמלות ותעריפים גבוהים, משירות וליווי צמודים ומקצועיות חסרת פשרות. מי צריך ביטוח חיים ומה הוא מכסה?

אמנם לא נעים לחשוב על זה, אך לאחר לכתנו או לכת יקירינו, חס וחלילה, יהיה הצורך לוודא כי הנכסים הכלכליים וההון של הנפטר מוגנים ומבוטחים. למעשה, ביטוח חיים הוא ביטוח מסוג של פיצוי כספי או בצורה של הון ונכס, המשפה את מי שרשום בפוליסת הביטוח. בהתאם למה שמוגדר בפוליסת הביטוח, הרשומים בפוליסה ישופו או בסכום כספי מסוים, או בנכסים או בכל דבר אחר המסוכם בפוליסת המבוטח.

כיצד יודעים באיזו פוליסת ביטוח חיים לבחור?

כשרוכשים פוליסת חיים, יש צורך להתחשב בפרמטרים שונים, ששקלולם יחדיו יוביל להחלטה על סוג הפוליסה אותה תרכשו. בעוד שישנם מסלולי ביטוח רבים, תמחור רחב של פוליסות ועמלות שונות, חשוב תמיד לוודא כי אתם נהנים מפתרונות הביטוח המדויקים ביותר ובמחירים נוחים. במקרים מסוימים מומלץ לרכוש ביטוח ריסק – אחד הביטוחים הנפוצים בארץ, אך גם כאשר רוכשים ביטוח ריסק יש צורך לבדוק מסלולים שונים, עמלות אותם תשלמו ועוד.

כשרוכשים ביטוח חיים, יש צורך לקחת בחשבון את הרכב התא המשפחתי וגם את יכולת השתכרותם של בני המשפחה. אם בני המשפחה רגילים לסגנון חיים מסוים, הרי שיש לרכוש ביטוח חיים שיאפשר להם להמשיך לחיות כפי שהם רגילים ומכירים.

האם כדאי לרכוש ביטוח חיים לשני בני הזוג?

נקדים ונאמר כי כל מקרה לגופו. הרי שבמקרים מסוימים, יהיה הצורך לרכוש ביטוחי חיים גם לבעל ולאישה. יחד עם זאת, בדרך כלל לא יהיה מומלץ לרכוש ביטוח חיים זהה גם לבעל וגם לאישה. הרי שאם אחד מהם משתכר משמעותית גבוה יותר מהשני, לא יהיה כל טעם או סיבה לרכוש ביטוח חיים זהה.

למשל, אם הבעל משתכר גבוה יותר מהאישה, והאישה חס וחלילה נפטרה, הרי שהבעל יהיה מסוגל להמשיך לפרנס את התא המשפחתי בהצלחה. במקרים בהם האישה משתכרת נמוך מהגבר, לא יהיה בד"כ את הצורך לרכוש ביטוח חיים בסכום גבוה. לבהר סוכנות לביטוח בע"מ – מוודאת כי מבוטחיה תמיד נהנים ממסלולי פוליסות ביטוח חיים אטרקטיביים, כולל ביטוח חיים במקביל ללקיחת משכנתא. שימו לב כי ברוב המוחלט של המקרים, בכדי לקבל משכנתא, יהיה הצורך לרכוש גם ביטוח חיים.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן