ביטוח אמבולטורי - ביטוח ייעוץ ובדיקות אבחנתיות

ביטוח אמבולטורי | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

ביטוח ייעוץ ובדיקות אבחנתיות, נקרא גם כיסוי שירותים רפואיים ואמבולטוריים. הכיסוי כולל טכנולוגיות מתקדמות, בדיקות נרחבות ועוד. לבהר – סוכנות לביטוח בע"מ, כלל שירותי הביטוח תחת קורת גג אחת של מקצועיות, אכפתיות וניסיון של 40 שנים.

מה הם בעצם שירותים רפואיים אמבולטוריים? לעיתים, אנשים נזקקים לשירותים רפואיים נרחבים, כאלו אשר אינם כלולים בסל הבריאות ולרוב יעלו בכספים רבים. יחד עם הכספים הרבים אשר עולים שירותים אמבולטוריים כמו בדיקות MRI ושירותי היריון, אין ספק כי האנשים הנזקקים לאותם שירותים, גם צריכים להתמודד עם כל מיני הליכים רפואיים לא פשוטים.

קיצור התור לבדיקה חוסך עוגמת נפש ומתח מיותר.

מתי יהיה צורך בשירותים אמבולטוריים?

במקרים רבים, אנשים נזקקים לחוות דעת של רופאים מומחים, לעיתים מחו"ל. חוות דעת רפואיות כלולות בביטוח שירותים אמבולטוריים, וכך גם רלוונטי לגבי שירותי לידה והיריון, השתתפות בטיפולי הפריה חוץ גופית ועוד.

לבהר – סוכנות לביטוח בע"מ, רוכשת ניסיון של 40 שנים בתמיכה מלאה בכלל מבוטחיה, לרבות מבוטחים אשר נזקקים לבדיקות אבחנתיות. התמיכה לה זוכים מבוטחי תבהר בע"מ, כוללת מקצועיות מוחלטת וייעוץ מדויק בכל עת שנדרש. הייעוץ בחברת לבהר בע"מ ניתן על ידי אנשי מקצוע בעלי וותק רב שנים.

בכדי לוודא כי הרחבת פוליסת הבריאות שלכם מדויקת ועונה על צרכיכם וצרכיכם העתידיים, אנשי צוות מומחים בתחומם יעמדו לשירותכם ועבור ייעוץ ביטו

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן