אובדן כושר עבודה - מגנים על הפרנסה

ביטוח אובדן כושר עבודה | לבהר סוכנות לביטוח בע"מ

יצירת קשר

אנחנו פה לייעץ ולתת שירות אישי.

מדוע חשוב לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה? 

לבהר סוכנות לביטוח בע"מ – כלל שירותי ופתרונות הביטוח תחת קורת גג אחת, כולל אובדן כושר עבודה. במקרים בהם אינכם כשירים לעבוד, ביטוח זה משפה אתכם בפיצוי חודשי המוגדר בפוליסה בהתאם לשכרכם החודשי.

כשאנחנו בשיא שלנו ובגילאים צעירים, אנחנו בדרך כלל לא לוקחים בחשבון את העובדה שיום אחד, ייתכן ולא נהיה כשירים לעבוד. בין אם זה קורה בעקבות פגיעות פיזיות או אפילו נפשיות, לפעמים אנשים עלולים לאבד את כושר עבודתם. במקרים כאלו, חשוב להיות מכוסים ומשופים במידת הצורך.
לבהר סוכנות לביטוח בע"מ, מעניקה ללקוחותיה מגוון מסלולים שונים של ביטוחים, בצמוד לקיזוז משמעותי בעמלות, אותן מבוטחים משלמים בחברות הביטוח ובסוכנויות אחרות.

ביטוח במקרה של תאונה או מחלה

בזמן שהמבוטח אינו מסוגל לעבוד, אם בעקבות מחלה או בעקבות תאונה, ישנה חשיבות גדולה בהמשך פרנסת התא המשפחתי. הרי שאם התא המשפחתי רגיל לחיות ברמת חיים מסוימת, והמפרנס הראשי בבית נפצע או חלה חלילה, יהיה הצורך להמשיך ולפרנס את הבית.

במקרים אלו, של פציעה או מחלה והצורך בהפעלת ביטוח אובדן כושר עבודה, המבוטח גם יהיה בדרך כלל משוחרר מתשלומים של דמי הביטוח השוטפים. מקור ההכנסה של המבוטח לא ייפסק, ובדרך כלל הפיצוי הבסיסי שיוענק למבוטח יהיה עד גובה של 75% מהשכרת החודשי שלו. כמובן שכל מקרה לגופו וגם ישנם מסלולים שונים, כך שהייעוץ המקדים בסוכנות לבהר הוא מומלץ מאוד.

מתי ביטוח אובדן כושר עבודה תקף? 

אם המבוטח עבד עד מקרה התאונה או הפציעה באופן רציף, והתאונה או הפציעה גרמו לו לאבד את כושר עבודתו, הרי שהוא צריך להיות משופה בסכום המוגדר בפוליסה. נוסף על כך, אם המבוטח עבד במשך שניים-עשר חודשים אשר קדמו למקרה הביטוח ופציעה או תאונה גרמו לו לאבד את כושר עבודתו, יהיה המבוטח זכאי להיות משופה בסכום המוגדר בפוליסה בהתאם לממוצע השכר החודשי בפועל.

חשוב לדעת כי ישנן הרחבות שונות לביטוח אובדן כושר עבודה, מה שמצריך את בדיקתכם המקדימה והמחקר מצידכם. מחפשים אחר ייעוץ ביטוחי מקצועי ומשפחתי? לבהר סוכנות לביטוח בע"מ כאן עבורכם.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

יש לך שאלה? משהו לא ברור?
אתה מוזמן להתקשר אלינו, נשמח לעזור.

דילוג לתוכן